KONSULTACJE

 

Członków Oddziału Okręgowego w Krakowie SKwP zapraszamy na konsultacje z zakresu rachunkowości  i podatków  za pośrednictwem transmisji online na portalu https://clickmeeting.com/pl

Od kwietnia 2020 r. konsultacje będą odbywały się cyklicznie w każdy pierwszy wtorek miesiąca.

Chęć uczestnictwa w konsultacjach i prelekcjach należy zgłaszać każdorazowo na adres: konsultacje@skwp.krakow.pl.  Przy zgłoszeniu bezwzględnie należy podać numer karty członkowskiej. W celu identyfikacji członkostwa uprzejmie Państwa prosimy o podawanie również nazwy przynależnego oddziału.

W odpowiedzi otrzymają Państwo zaproszenie na konsultacje w formie wirtualnego pokoju na wspomnianym portalu i dalsze instrukcje.  Zachęcamy Państwa serdecznie do zgłoszeń. Do poprawnego działania portalu wystarczy aktualna przeglądarka internetowa oraz mikrofon (wbudowany w komputer przenośny lub zewnętrzny) lub telefon.

Warunkiem uczestniczenia w konsultacjach jest opłacona na bieżąco składka członkowska.

 

Konsultacje oraz prelekcje

 

KONSULTACJE ZEiKU W IV KWARTALE 2023 ROKU:

  • 03.10.2023 r. - konsultanci: Pani Ewa Wnęk, Pan Sławomir Szuba

 

PRELEKCJE  PAŹDZIERNIK 2023 ROKU:

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia O/O Kraków na prelekcje online, które odbędą się przy użyciu portalu Clickmeeting.pl.

  • 04.10.2023 roku od godziny 16:00

Temat: Samochody osobowe w podatkach dochodowych (koszty i przychody podatkowe)

- prelegent – Pan Aleksander Gniłka

  • 11.10.2023 roku od godziny 16:00

Temat: Rachunek przepływów pieniężnych

- prelegent - Pan Tomasz Maślanka

  • 18.10.2023 roku od godziny 16:00

Temat: Zmiana ustawy opakowaniowej

- prelegentka - Pani Kościsz Sabina

  • 25.10.2023 roku od godziny 16:00

Temat: Zawodowe relacje księgowych w kontekście etyki

- prelegentka - Karolina Marzec-Balinow

 

 UWAGA! Zapisy na prelekcje online można dokonać najpóźniej do godziny 13.00 dnia prelekcyjnego. Zgłoszenia napływające po tym terminie mogą nie zostać przetworzone z uwagi na olbrzymie zainteresowanie naszymi odczytami i ograniczoną ilość miejsc.

Środowe webinaria stanowią wstęp do seminariów z danej tematyki, dlatego też prosimy Państwa o niezadawanie pytań podczas prelekcji online. Zachęcamy do zgłębiania tematów na zajęciach zdalnych oraz stacjonarnych organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Krakowie.

Zgłoszenie chęci uczestnictwa prosimy kierować na adres mailowy konsultacje@skwp.krakow.pl. Do poprawnego działania portalu potrzebny jest komputer z dostępem do Internetu oraz aktualna przeglądarka internetowa.

Webinaria są przeznaczone do oglądania na żywo, tylko w ustalonym w terminie.

Osoby, które zapiszą się na webinarium, otrzymają w mailu link do prelekcji online.

Na stronie internetowej na bieżąco umieszczana jest informacja o prelekcjach. Zapraszamy również do zapoznania się z aktualnymi ofertami szkoleniowymi. Korzystaj ze strony internetowej. Adres strony: www.skwp.krakow.pl .

Zainteresowanych otrzymywaniem od nas aktualnych informacji o planowanych prelekcjach i szkoleniach drogą mailową prosimy o podanie adresu emaliowego.

 

ul. Kazimierza Wielkiego 19
30-074


biuro@krakow.skwp.pl
szkolenia@krakow.skwp.pl