Oferta szkoleniowa

Informacje zawarte w tej części serwisu internetowego są kierowane do obecnych i przyszłych uczestników szkoleń organizowanych przez Oddział Okręgowy w Krakowie Stowarzyszenia Księgowych. Przekazujemy informacje o prowadzonych szkoleniach - krótkich kursach specjalistycznych, kursach i studiach podyplomowych - ich rodzajach, poziomach i zróżnicowaniu. Słuchacze tych szkoleń mogą dowiedzieć się o zasadach prowadzenia zajęć, poznać zakres tematyczny i warunki uczestnictwa. Kursy realizowane są przez Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego SKwP, w oparciu o aktualnie obowiązujące prawo oświatowe. Kursy trwają od 32 do ok. 200 godzin lekcyjnych, a kursy - szkolenia krótkie, najczęściej jednodniowe trwają od 8 do ok. 30 godzin lekcyjnych.

Proces kształcenia na wszystkich kursach oparty jest o: zajęcia wykładowo-seminaryjne z ćwiczeniami praktycznymi, (studia przypadku i ich analiza, praca zespołowa, angażowanie uczestników do wymiany spostrzeżeń i wniosków), stosowanie nowatorskich metod i technik nauczania, skoncentrowanych na kształtowaniu praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów oraz podręczniki i naukę własną słuchacza.

Programy realizowane na wszystkich kursach spełniają wymagania Ministerstwa Edukacji Narodowej. Wykładowcami są wysoko kwalifikowani praktycy, biegli rewidenci, wykładowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego. Kursy realizowane poprzez Niepubliczne Placówki Kształcenia Ustawicznego SKwP  podlegają nadzorowi wewnętrznemu w ramach systemu zapewniania jakości.

Opłaty za szkolenie  (przelewem lub w kasie O/O gotówką albo kartą płatniczą) :

W przypadku płatności przez osobę fizyczną istnieje możliwość opłat ratalnych: 50% płatne przed rozpoczęciem kursu (najpóźniej w dniu rozpoczęcia), drugą część można rozłożyć na dwie raty – płatne do końca trwania kursu.

W przypadku firmy 100% wartości kursu - płatne przed rozpoczęciem kursu.

ul. Kazimierza Wielkiego 19
30-074

tel. 12 632 09 10
tel. 12 633 35 21

biuro@krakow.skwp.pl
szkolenia@krakow.skwp.pl

Santander 34 1910 1048 4000 5885 1121 0001