Sylwetki zawodowe wykładowców prowadzących zajęcia na kursach AKADEMIA PODATKOWA-CIT, PIT, VAT:

1. Akademia podatkowa I stopień – CIT, PIT, VAT dla początkujących
2.Akademia podatkowa II stopień – CIT, PIT, VAT dla średniozaawansowanych

ORDYNACJA PODATKOWA:

1. Wykładowca - sędzia Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie, były radca prawny Izby Skarbowej i Izby Celnej w Krakowie, absolwentka studiów doktoranckich nauk ekonomicznych Wydziału Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie Prawa Unii Europejskiej. Jest doświadczonym i długoletnim wykładowcą SKwP Oddział w Krakowie, jako wykładowca z: prawa pracy, podatków kosztowych i podatku od czynności cywilno-prawnych, prawa UE oraz ustawy o ordynacji podatkowa i ustawy o kontroli skarbowej.

2.Wykładowca - absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ukończył studia podyplomowe Prawo podatkowe Unii Europejskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu Wydział Prawa i Administracji oraz Rachunkowość i Finanse na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Od 30 lat zawodowo zajmuje się prawem podatkowym. Wykładowca w zakresie podatku od towarów i usług, Ordynacji podatkowej oraz procedury kontroli podatkowej, kontroli celno- skarbowej i postępowania podatkowego. Wykładowca w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Krakowie oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH:

mgr Małgorzata Świątek - absolwentka studiów podyplomowych w zakresie rachunkowości i finansów Akademii Ekonomicznej. Wieloletni pracownik organów skarbowych. Jest doświadczonym i długoletnim wykładowcą SKwP Oddział w Krakowie w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych.

PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ:

WYKŁADOWCA –absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, ukończyła  Studia Podyplomowe Rachunkowość i finanse na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, odbyła kursy z zakresu Technik pedagogicznych oraz Komunikacji interpersonalnej i asertywnej. Wieloletni wykładowca, posiadający wiedzę merytoryczną i doświadczenie,  z zakresu prawa podatkowego - opodatkowanie podatkiem dochodowym osób fizycznych z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, odpłatnego zbycia nieruchomości i rzeczy ruchomych, najmu.

PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB PRAWNYCH:

Wykładowca- pracownik organów skarbowych, absolwentka studiów podyplomowych w zakresie rachunkowości i finansów oraz prawa podatkowego Unii Europejskiej, mgr ekonomii. Jest doświadczonym i długoletnim wykładowcą SKwP Oddział w Krakowie w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych..

PODATEK OD TOWARÓW I USŁUG:

Wykładowca - absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ukończył studia podyplomowe Prawo podatkowe Unii Europejskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu Wydział Prawa i Administracji oraz Rachunkowość i Finanse na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Od 30 lat zawodowo zajmuje się prawem podatkowym. Wykładowca w zakresie podatku od towarów i usług, Ordynacji podatkowej oraz procedury kontroli podatkowej, kontroli celno- skarbowej i postępowania podatkowego. Wykładowca w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Krakowie oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

mgr Iwona Biernat-Baran - prawnik, doradca podatkowy. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w administracji podatkowej. Specjalizuje się w podatkach pośrednich oraz w procedurze podatkowej. Prowadzi szkolenia związane z podatkiem VAT, z kontrolą podatkową oraz postępowaniem podatkowym. Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest autorką wielu publikacji z zakresu prawa podatkowego. Prezes Stowarzyszenia Naukowego Prawa Podatkowego. Członek Krajowej Rady Doradców Podatkowych.

Uwaga: Nazwiska osób wykładających w danej edycji kursu można poznać najpóźniej dwa tygodnie przed planowanym rozpoczęciem kursu - w Dziale Szkolenia (nr telefonów SKwP O/O Kraków wew. 106,  107,  108,  112).

ul. Kazimierza Wielkiego 19
30-074

tel. 12 632 09 10
tel. 12 633 35 21

biuro@krakow.skwp.pl
szkolenia@krakow.skwp.pl

Santander 34 1910 1048 4000 5885 1121 0001