ZMIANA TERMINU
Szkolenie
450,- zł Cena dla członków

Szkolenie: Zaawansowane naliczanie wynagrodzeń w Comarch OPTIMA

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem internetu przy użyciu portalu ClickMeeting.pl
Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest dokonanie płatności na dzień roboczy przed szkoleniem (w przypadku płatności w dniu szkolenia wymagany jest mail z potwierdzeniem płatności).

Minimalne wymagania dotyczące sprzętu dla uczestników:

• Procesor dwurdzeniowy 2GHz
  • 2 GB pamięci RAM
  • System operacyjny Windows 8 (zalecany Windows 10), Mac OS wersja 10.13 (zalecana najnowsza wersja), Linux, ChromeOS
  • Aktualna wersja jednej z wybranych przeglądarek: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge, Opera
  • Połączenie internetowe o prędkości nie mniejszej niż: 2048 kbps (2 Mbps). Prędkość połączenia można zweryfikować pod adresem: https://www.speedtest.pl/

Cel kursu, wymagania wstępne i organizacja procesu dydaktycznego

Czas trwania kursu wynosi 6 godzin lekcyjnych.

Treść szkolenia:

1. Ogólna parametryzacja systemu.
  2. Definiowanie kalendarzy i systemy czasu pracy.
  3. Definiowanie elementów płacowych - prawidłowe wliczanie do chorobowego, wynagrodzenia za czas urlopu i ekwiwalentu za czas urlopu i ekwiwalentu za urlop.
  4. Nanoszenie i rozliczanie nieobecności w miesiącu za który jest już policzona wypłata - rozliczenie w miesiącu następnym, korygowanie wypłaty.
  5. Atrybuty pracownika.
  6. Operacje seryjne - seryjne wprowadzenie nieobecności, seryjne wprowadzanie dodatków (zmiana interaktywna) .
  7. Generowanie wydruków.
  8. Generowanie danych do ZUS.
  9. Generowanie list płac.
  10. Eksport danych kadrowych do arkusza Excel 11.
  11. Pytania słuchaczy.

Proces kształcenia na szkoleniu oparty jest o zajęcia wykładowo-seminaryjne z ćwiczeniami praktycznymi, (studia przypadków, ich analiza, angażowanie uczestników do wymiany spostrzeżeń i wniosków), stosowanie nowatorskich metod i technik nauczania, skoncentrowanych na kształtowaniu praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów oraz naukę własną słuchacza.

Formą zaliczenia kursu jest uczestniczenie w zajęciach szkoleniowych. Po zaliczeniu kursu słuchacz otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu na podstawie § 23 ust. 4 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 6 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175).

Wykładowcą na kursie jest Pan Marcin Gałka - wieloletni wykładowca SKwP w Polsce oraz wielu innych instytucji szkolących. Doświadczenie zdobył wdrażając programy finansowo-księgowe i kadrowo-płacowe w różnych jednostkach gospodarczych.

Zapisy na szkolenie:

Zgłoszenie na szkolenie dokonuje się wyłącznie drogą elektroniczną, poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu guzika "Zapisz się".

Jeśli płatnikiem jest Firma (w części lub w całości) - należy przesłać do nas oświadczenie.

Warunki płatności i rezygnacji:

1. Przesłanie formularza on-line stanowi zawarcie umowy wiążącej i jest jednocześnie zobowiązaniem do zapłaty.

2. Wpłaty w pełnej wysokości zamówienia należy dokonać (po otrzymaniu pisemnego potwierdzenia terminu szkolenia) przed jego rozpoczęciem.

Przedpłaty w wysokości 100% prosimy kierować na numer konta:

Santander Bank: 34 1910 1048 4000 5885 1121 0001; tytułem: imię i nazwisko oraz nazwa szkolenia.

3. Faktura pro forma zostaje wystawiona na pisemną prośbę uczestnika, po wcześniejszym wypełnieniu i przesłaniu do organizatora oświadczenia.

4. Rezygnację (najpóźniej na 1 dzień roboczy przed terminem szkolenia) należy przesłać w formie pisemnej na adres szkolenia@krakow.skwp.pl

Za datę rezygnacji przyjmuje się termin wpłynięcia pisma do organizatora oraz otrzymania od niego potwierdzenia przyjęcia rezygnacji.

5. Brak uiszczenia wpłaty oraz nieobecność na szkoleniu nie są jednoznaczne z rezygnacją.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY  !!!