25.11.2022

Szkolenie: 2022 - Najnowsze zmiany i aktualności w Prawie Pracy

Szkolenie stacjonarne.

Cele szkolenia:

Celem szkolenia jest poszerzenie kwalifikacji zawodowych w zagadnieniach objętych tematyką szkolenia. Słuchaczami szkolenia mogą być osoby posiadające co najmniej wykształcenie średnie, uznające potrzebę ustawicznego doskonalenia zawodowego przez cały okres pracy zawodowej oraz rozumiejące istotę i znaczenie przestrzegania norm i zasad etycznych w pracy.

Czas trwania szkolenia wynosi 8 godzin lekcyjnych.

Rozpoczęcie: godzina 8.30

1. Zmiany w zakresie uprawnień związanych z rodzicielstwem. Dodatkowy wymiar urlopu rodzicielskiego. Urlop opiekuńczy. Pozostałe uprawnienia rodziców.
  2. Zmiany dotyczące umów terminowych.
  3. Elastyczna organizacja czasu pracy.
  4. Zmiany dotyczące rozliczania podróży służbowych. Zmiana wysokości diety.
  5. Kierowcy – podróże służbowe, zmiany.
  6. Praca zdalna.
  7. Przepisy tarcz – zasady ich obowiązywania i skutki prawne.
  8. Najnowsze orzecznictwo SN.
  9. Omówienie istotnych regulacji dotyczących rozliczania czasu pracy.

Efektem kształcenia na szkoleniu będzie nabycie umiejętności polegających na:

Warunki zaliczenia szkolenia:

Formą zaliczenia szkolenia jest uczestniczenie w zajęciach. Po zaliczeniu szkolenia słuchacz otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 652).

Szkolenie poprowadzi wieloletni wykładowca SKwP w Krakowie, ceniony urzędnik WSA w Krakowie, radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, doktorantka Katedry Prawa UEK, Absolwentka Studiów Doktoranckich UEK, Absolwentka Studiów Podyplomowych „Prawo Unii Europejskiej”, wykładowca prawa pracy i prawa podatkowego na studiach podyplomowych UEK.

Zapisy na szkolenie:

Zgłoszenie na szkolenie dokonuje się wyłącznie drogą elektroniczną, poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu guzika "Zapisz się".

Jeśli płatnikiem jest Firma (w części lub w całości) - należy przesłać do nas oświadczenie.

Warunki płatności i rezygnacji:

1. Przesłanie formularza on-line stanowi zawarcie umowy wiążącej i jest jednocześnie zobowiązaniem do zapłaty.

2. Wpłaty w pełnej wysokości zamówienia należy dokonać (po otrzymaniu pisemnego potwierdzenia terminu szkolenia) przed jego rozpoczęciem.

Przedpłaty w wysokości 100% prosimy kierować na numer konta:

Santander Bank: 34 1910 1048 4000 5885 1121 0001; tytułem: imię i nazwisko oraz nazwa szkolenia.

3. Faktura pro forma zostaje wystawiona na pisemną prośbę uczestnika, po wcześniejszym wypełnieniu i przesłaniu do organizatora oświadczenia.

4. Rezygnację (najpóźniej na 1 dzień roboczy przed terminem szkolenia) należy przesłać w formie pisemnej na adres szkolenia@krakow.skwp.pl

Za datę rezygnacji przyjmuje się termin wpłynięcia pisma do organizatora oraz otrzymania od niego potwierdzenia przyjęcia rezygnacji.

5. Brak uiszczenia wpłaty oraz nieobecność na szkoleniu nie są jednoznaczne z rezygnacją.

ZAPISZ SIĘ