Strona główna img Terminy szkoleń i kursów img Zmiany w ordynacji podatkowej oraz nowe regulacje w zakresie Krajowej Administracji Skarbowej

Kurs - „Zmiany w ordynacji podatkowej oraz nowe regulacje w zakresie Krajowej Administracji Skarbowej”

Czas trwania kursu wynosi 7 godzin lekcyjnych plus 1 godzina na konsultacje indywidualne ze słuchaczami kursu.

Rozpoczęcie: godzina 9.00

1. Zmiany w ordynacji podatkowej: klauzule podwójnego opodatkowania, sposób wyliczania składek za zwłokę, odpowiedzialność pełnomocnika.

2. Zadania KAS.

3. Organy Krajowej Administracji Skarbowej.

4. Kontrola celno-skarbowa: zakres oraz terminy, prawa i obowiązki podatnika.

5. Audyt, czynności skarbowe.

6. Szczególne uprawnienia organów Krajowej Administracji Skarbowej oraz funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej.

7. Pozostałe zmiany w strukturach organów podatkowych.

Proces kształcenia na szkoleniu oparty jest o:

• zajęcia wykładowo-seminaryjne z ćwiczeniami praktycznymi, (studia przypadków i ich analiza, angażowanie uczestników do wymiany spostrzeżeń i wniosków),
  • stosowanie nowatorskich metod i technik nauczania, skoncentrowanych na kształtowaniu praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów oraz naukę własną słuchacza.

• wzbogacenie posiadanej wiedzy z prezentowanego tematu,

Formą zaliczenia kursu jest obecność na zajęciach szkoleniowych. Po zaliczeniu kursu słuchacz otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie ze wzorem zamieszczonym w załączniku nr 5 do Rozporządzenia MEN z dnia 11 stycznia 2012 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. Nr 34 poz. 186 z póź.zm.)

Wykładowcą na kursie jest  Pan Witold Furman specjalista ds. podatków.

Sylwetka zawodowa wykładowcy znajduje się na stronie internetowej www.skwp.krakow.pl

fax.  12  633 35 21