Strona główna img Terminy szkoleń i kursów img Vat- obrót krajowy, zmiany.

Vat- obrót krajowy, zmiany.

Nowy Targ
Terminy:

Vat- obrót krajowy, zmiany.

Miejsce szkolenia: Nowy Targ, ul. Krzywa 1 (Urząd Miasta Nowy Targ- sala obrad)

Godziny szkolenia: 9.30-15.00.

Zakres tematyczny:

Zakres tematyczny zostanie podany w późniejszym terminie.

Cel kursu, wymagania wstępne i organizacja procesu dydaktycznego.

Celem kursu jest poszerzenie kwalifikacji zawodowych w zagadnieniach objętych tematyką kursu. Słuchaczami kursu mogą być osoby posiadające co najmniej wykształcenie średnie, uznające potrzebę ustawicznego doskonalenia zawodowego przez cały okres pracy zawodowej oraz rozumiejące istotę i znaczenie przestrzegania norm i zasad etycznych w pracy.Czas trwania kursu wynosi 7 godzin lekcyjnych plus 1 godzina na konsultacje indywidualne ze słuchaczami kursu.Miejsce przeprowadzenia kursu: Nowy Targ, ul. Krzywa 1 (Urząd Miasta Nowy Targ- sala obrad).

Proces kształcenia na szkoleniu oparty jest o: zajęcia wykładowo-seminaryjne z ćwiczeniami praktycznymi, (studia przypadków i ich analiza, angażowanie uczestników do wymiany spostrzeżeń i wniosków), stosowanie nowatorskich metod i technik nauczania, skoncentrowanych na kształtowaniu praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów oraz naukę własną słuchacza.

-doskonaleniu posiadanej wiedzy i umiejętności zawodowych,

-wykonywanie pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej,

-przewidywaniu skutków i ponoszeniu odpowiedzialności za podjęte działania.

Formą zaliczenia kursu jest obecność na zajęciach szkoleniowych. Po zaliczeniu kursu słuchacz otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie ze wzorem zamieszczonym w załączniku nr 5 do Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach (Dziennik Ustaw z dnia 30 sierpnia 2017 r.).

Warunki płatności:

Płatnik zobowiązuje się do zapłaty za szkolenie w terminie ustalonym przez Organizatora.

Wykładowca - specjalista z zakresu podatku VAT, długoletni współpracownik SKwP.

Dane Kontaktowe:

SKwP Oddział w Nowym Targu

ul. Rynek 5, 34-400 Nowy Targ

tel. (18 264-87-80

tel. kom. 530 682 665

UWAGA:

W związku z wprowadzeniem systemu teleinformatycznego od 14.08.2019r. obowiązuje wyłącznie zgłoszenie elektroniczne na kurs. Uprzejmie prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszenia (oraz ankiety), które znajduje się w zakładce "zgłoszenia online" obok opisu szkolenia, lub poprzez opcję "zapisz się". Dotychczasowe karty zgłoszeń nie będą obowiązywać.

e-mail: skwp@skwp.nowytarg.org

poniedziałek - piątek 8.00 - 14.30

Poinformuj nas jakiego szkolenia szukasz: skwp@skwp.nowytarg.org