Strona główna img Terminy szkoleń i kursów img Środki trwałe i nieruchomości inwestycyjne po zmianach w ujęciu bilansowym i podatkowym

Kurs - „Środki trwałe i nieruchomości inwestycyjne po zmianach w ujęciu bilansowym i podatkowym"

Czas trwania kursu wynosi 8 godzin lekcyjnych, zajęcia odbywać się będą w godzinach od 9.00 - 15.00.

Rozpoczęcie: godzina 9.00

1. Istota pojęcia środki trwałe i inwestycje.
2. Podatkowa i bilansowa wycena wartości początkowej środków trwałych i nieruchomości inwestycyjnych.
3. Procedura obrachunkowa środków trwałych i nieruchomości inwestycyjnych. Metody naliczania i ustalania amortyzacji.
4. Aktualizacja wyceny środków trwałych i nieruchomości inwestycyjnej oraz test na utratę wartości.
5. Środki trwałe a problematyka leasingu.
6. Pytania uczestników.

Proces kształcenia na szkoleniu oparty jest o:

• zajęcia wykładowo-seminaryjne z ćwiczeniami praktycznymi, (studia przypadków i ich analiza, angażowanie uczestników do wymiany spostrzeżeń i wniosków),
  • stosowanie nowatorskich metod i technik nauczania, skoncentrowanych na kształtowaniu praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów oraz naukę własną słuchacza.
  • wykładnię stosownych przepisów prawa, orzecznictwo sądowe, stanowiska PiP, MPiPS, ZUS.

Formą zaliczenia kursu jest obecność na zajęciach szkoleniowych. Po zaliczeniu kursu słuchacz otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu na podstawie paragrafu 18 ust. 2 rozporządzenia MEN z dnia 18 sierpnia 2017 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Wykładowcą na kursie jest Pan Artur Hołda - doświadczony wieloletni wykładowca SKwP.

Zgłoszenie na szkolenie dokonuje się wyłącznie drogą elektroniczną, poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu guzika "Zapisz się".

Jeśli płatnikiem jest Firma ( w części lub w całości) - należy przesłać do nas oświadczenie.

Poinformuj nas jakiego szkolenia szukasz: