seminarium, do południa, po południu

Szkolenie: ”Optima księga Handlowa - szkolenie od podstaw"

Uprzejmie informujemy, że dla osób zatrudnionych w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach, istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na to szkolenie. Dofinansowanie w postaci bonów szkoleniowych realizuje Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego szczegóły na stronie internetowej http://mbon.pl/ .

Cel kursu, wymagania wstępne i organizacja procesu dydaktycznego.

Celem jest poszerzenie kwalifikacji zawodowych w zagadnieniach objętych tematyką szkolenia.

Czas trwania szkolenia wynosi 7 godzin lekcyjnych plus 1 godzina na konsultacje indywidualne ze słuchaczami kursu.

Miejsce przeprowadzenia szkolenia: ul. Kazimierza Wielkiego 19, godzina rozpoczęcia 9.00.  Zajęcia będą się odbywać na sali komputerowej.

Na szkoleniu zostaną omówione zagadnienia związane z prowadzeniem ksiąg w OPTIMA oraz ogólna zasada działania programu.

•    Wprowadzenie do programu Optima
•    Konfiguracja systemu - podstawowa
• Schematy księgowe
• Ewidencja rejestru VAT
• Zapisy w kasie i banku
•    Rozliczanie faktur
•    Plan kont, obroty i salda
• Księgowanie dokumentów i wyciągów
• Rozliczenia
• Ewidencja środków trwałych
• Tworzenie deklaracji VAT

Proces kształcenia na szkoleniu oparty jest o: zajęcia wykładowo-seminaryjne z ćwiczeniami praktycznymi na komputerach, (studia przypadków i ich analiza, angażowanie uczestników do wymiany spostrzeżeń i wniosków), stosowanie nowatorskich metod i technik nauczania, skoncentrowanych na kształtowaniu praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów oraz naukę własną słuchacza.

• doskonaleniu posiadanej wiedzy i umiejętności zawodowych
  • wykonywanie pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej
  • przewidywaniu skutków i ponoszeniu odpowiedzialności za podjęte działania

Formą zaliczenia kursu jest obecność na zajęciach szkoleniowych. Po zaliczeniu kursu słuchacz otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu na podstawie § 22 ust.3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 652).

Wykładowcą na kursie jest Pan Marcin Gałka - wieloletni wykładowca SKwP w Polsce oraz wielu innych instytucji szkolących. Doświadczenie zdobył wdrażając programy finansowo-księgowe i kadrowo-płacowe w różnych jednostkach gospodarczych.

Sylwetki zawodowe wykładowców znajdują się na stronie internetowej www.skwp.krakow.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

szkolenia@skwp.krakow.pl