Strona główna img Terminy szkoleń i kursów img NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W ZARZĄDZANIU BIUREM RACHUNKOWYM

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W ZARZĄDZANIU BIUREM RACHUNKOWYM

Tarnów
2019-10-16

Kurs:  „NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W ZARZĄDZANIU BIUREM RACHUNKOWYM"

Czas trwania kursu wynosi 7 godzin lekcyjnych plus 1 godzina na konsultacje indywidualne ze słuchaczami  dotyczące wyłącznie tematyki szkolenia .

Rozpoczęcie: godzina 9.00  ul Kopernika 8/2 w Tarnowie

PROMOCJA DLA CZŁONKÓW KLUBU KSIĘGOWEGO  BIUR RACHUNKOWYCH  W WYSOKOŚCI - 270 ZŁ

1. Czy Księgowa powinna bać się myszy?

Rozwiązania programistyczne usprawniające pracę w biurze rachunkowym. Główne założenia efektywnego wykorzystania oprogramowania wspierającego  pracę Księgowych.

2. Czy urządzenie może zastąpić pracownika biura rachunkowego?
 Popularne metody wykorzystania rozwiązań sprzętowych w podnoszeniu efektywności i obniżeniu kosztów prowadzenia biura rachunkowego.

4. Czyżby koniec tradycyjnej księgowości?
 Sztuczna inteligencja to nadchodząca rewolucja w księgowości. Poznaj, zrozum i wykorzystaj nadchodzące możliwości.

5. Nie samą intuicją człowiek żyje

Jak wspierać proces zarządzania i podejmowania decyzji w biurze rachunkowym za pomocą oprogramowania?

Proces kształcenia na szkoleniu oparty jest o: zajęcia wykładowo-seminaryjne z ćwiczeniami praktycznymi, (studia przypadków i ich analiza, angażowanie uczestników do wymiany spostrzeżeń i wniosków), stosowanie nowatorskich metod i technik nauczania, skoncentrowanych na kształtowaniu praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów oraz naukę własną słuchacza.

• wzbogacenie posiadanej wiedzy z prezentowanego tematu,

Formą zaliczenia kursu jest obecność na zajęciach szkoleniowych. Po zaliczeniu kursu słuchacz otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu na podstawie paragrafu 18 ust. 2 rozporządzenia MEN z dnia 18 sierpnia 2017 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632)

Warunki płatności i rezygnacji

Płatnik zobowiązuje się do wpłaty zaliczki wymaganej przed rozpoczęciem szkolenia w terminie ustalonym przez Organizatora. Zwrot zaliczki jest możliwy w przypadki pisemnego zgłoszenia rezygnacji z udziału najpóźniej do 5 dni roboczych przed rozpoczęciem zajęć. Pozostała do zapłaty należność winna zostać uregulowana: a) dla kursów długich – w ustalonych z Organizatorem terminach w trakcie trwania szkolenia; b) dla kursów krótkich (max. 3 dniowych) zapłata przed szkoleniem lub w terminie ustalonym z Organizatorem.

Cezary Paszuk - trener Wechsler Polska

Trener i konsultant. Twórca autorskich programów szkoleniowych i nowatorskich rozwiązań strategicznych.

Autor i realizator programów szkoleniowych i warsztatów. Metodykę pracy opiera na precyzyjnym badaniu potrzeb klienta i projektowania specyficznych rozwiązań służących ich realizacji. W pracy wykorzystuje nowatorskie metody nauczania i multimedialne środki dydaktyczne. Stosuje gry i ćwiczenia, a aspekty wykładowe popiera licznymi przykładami. Błyskawicznie nawiązuje przyjazne relacje z grupą i wywołuje duże zaangażowanie i motywację do rozwoju. Entuzjazm i energia, oraz obrazowy język, to jego znaki rozpoznawcze.

Jego doświadczenie to 10 lat pracy menedżerskiej i 12 lat prowadzenia doradztwa i szkoleń w zakresie szeroko pojętych kontaktów z klientami i zarządzania. Praktykę trenerską i menedżerską zdobywał w turystyce, mediach i branży finansowej jako Dyrektor Sprzedaży, Szef Redakcji, Dyrektor Działu Reklamy, oraz członek Rady Nadzorczej odpowiedzialny za rozwój kadry menedżerskiej. Dla swoich klientów realizował duże projekty rekrutacyjne, doradzał w zakresie organizacji działów handlowych i motywacyjnych systemów wynagrodzeń oraz systemów ocen pracowniczych. Moderował spotkania poświęcone opracowywaniu strategii rozwoju firm.

Ma 47 lat, Uwielbia podróze i dobrą ksiązkę.

(14) 627-44-74
tel/fax. (14) 622-22-08

e-mail:  tarnow@skwp.pl

Biuro czynne:poniedziałek - piatek, 7.30 - 15.30