Strona główna img Terminy szkoleń i kursów img Koszt wytworzenia produktów i kalkulacja kosztów wytworzenia

Koszt wytworzenia produktów i kalkulacja kosztów wytworzenia

Kurs - „Koszt wytworzenia produktów i kalkulacja kosztów wytworzenia"

Czas trwania kursu wynosi 8 godzin lekcyjnych, zajęcia odbywać się będą w godzinach od 9.00 - 15.00.

Rozpoczęcie: godzina 9.00

1. Zasady podziału i ewidencji kosztów działalności operacyjnej.
  2. Ewidencja i rozliczanie kosztów w czasie.
  3. Ewidencja i rozliczanie kosztów działalności pomocniczej.
  4. Ewidencja i rozliczanie kosztów produkcji.
  5. Rozliczanie kosztów pośrednich okresu.
  6. Koszt wytworzenia świadczeń na własne potrzeby.
  7. Ustalenie wyniku na sprzedaży.
  8. Analiza kosztów w układzie kalkulacyjnym, szczegółowa analiza kosztów bezpośrednich, analiza kosztu jednostkowego.
  9. Kalkulacja kosztów produkcji podstawowej.

Proces kształcenia na szkoleniu oparty jest o:

• zajęcia wykładowo-seminaryjne z ćwiczeniami praktycznymi, (studia przypadków i ich analiza, angażowanie uczestników do wymiany spostrzeżeń i wniosków),
  • stosowanie nowatorskich metod i technik nauczania, skoncentrowanych na kształtowaniu praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów oraz naukę własną słuchacza.
  • wykładnię stosownych przepisów prawa, orzecznictwo sądowe, stanowiska PiP, MPiPS, ZUS.

Formą zaliczenia kursu jest obecność na zajęciach szkoleniowych. Po zaliczeniu kursu słuchacz otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu na podstawie paragrafu 18 ust. 2 rozporządzenia MEN z dnia 18 sierpnia 2017 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Wykładowcą na kursie jest Pani Ilona Bienias - specjalista praktyk, biegły rewident i doradca podatkowy, właściciel biura rachunkowego. Jest doświadczonym i długoletnim wykładowcą SKwP Oddziału w Krakowie w zakresie rachunkowości, wykładowcą na kursach dla biegłych rewidentów oraz certyfikowanych księgowych.

Zgłoszenie na szkolenie dokonuje się wyłącznie drogą elektroniczną, poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu guzika "Zapisz się".

Jeśli płatnikiem jest Firma ( w części lub w całości) - należy przesłać do nas oświadczenie o płatnościach.