Strona główna img Terminy szkoleń i kursów img Dokumentacja rewizyjna z badania sprawozdania finansowego według MSB - dla Biegłych Rewidentów

Do biegłych rewidentów

Stowarzyszenie Księgowych O/O w Krakowie zaprasza Państwa na szkolenie w ramach godzin samokształcenia: "Dokumentacja rewizyjna z badania sprawozdania finansowego według MSB" w dniu 28.05.2018 roku o godz. 9.00 w naszej siedzibie przy ul. Kazimierza Wielkiego 19.

Szkolenie poprowadzi Pani Ilona Bienias - koszt 310 zł.

Oferujemy Państwu również możliwość zakupu przykładowej dokumentacji (na płytce) opracowanej przez Panią Ilonę Bienias - koszt 123 zł z VAT.

Osoby, które chcą wziąć udział w szkoleniu, prosimy o wcześniejszy zakup dokumentacji (na płytce), wydrukowanie materiału i zabranie na szkolenie. Po zakończeniu wykładu wydamy zaświadczenia o odbytym szkoleniu.

W trakcie przerw przewidziany jest poczęstunek.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Zgłoszenia można dokonywać poprzez guzik "ZAPISZ SIĘ" lub przez kartę zgłoszeniową (pobierz kartę zgłoszeniową).