Strona główna img Terminy szkoleń i kursów img BILANS 2019 - Spółki osobowe

BILANS 2019 - Spółki osobowe

2019-11-21
akcja Bilans

Kurs - "BILANS ZAMKNIĘCIE ROKU-Spółki osobowe"

Celem kursu jest poszerzenie kwalifikacji zawodowych w zagadnieniach objętych tematyką kursu oraz przygotowanie słuchaczy do sporządzenia rocznego sprawozdania finansowego firmy. Słuchaczami kursu mogą być osoby posiadające co najmniej wykształcenie średnie, uznające potrzebę ustawicznego doskonalenia zawodowego przez cały okres pracy zawodowej oraz rozumiejące istotę i znaczenie przestrzegania norm i zasad etycznych w pracy.

Czas trwania kursu to 24 godziny lekcyjne w tym czas na konsultacje indywidualne ze słuchaczami kursu.

Szkolenie zostanie zorganizowane w formie 3 dniowej edukacji w okresie październik/listopad/grudzień/styczeń 2019/2020 r.

Rozpoczęcie zajęć o godzinie 8.30.

I. Sprawozdania finansowe jednostek gospodarczych – 8 godzin
II. Podatki w 2019 roku:

1. Podatek od towarów i usług (VAT) – wybrane zagadnienia – 8 godz.
2. Podatek od osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą – 8 godz.

Proces kształcenia na szkoleniu oparty jest o: zajęcia wykładowo-seminaryjne z ćwiczeniami praktycznymi, (studia przypadków i ich analiza, angażowanie uczestników do wymiany spostrzeżeń i wniosków), stosowanie nowatorskich metod i technik nauczania, skoncentrowanych na kształtowaniu praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów oraz naukę własną słuchacza.

- doskonaleniu posiadanej wiedzy i umiejętności zawodowych,

- wykonywanie pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej,

- przewidywaniu skutków i ponoszeniu odpowiedzialności za podjęte działania.

Formą zaliczenia kursu jest obecność na zajęciach szkoleniowych. Po zaliczeniu kursu słuchacz otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie ze wzorem zamieszczonym w załączniku nr  5 do Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. 2017 poz. 1632).

Wykładowcami na kursie są specjaliści w dziedzinie rachunkowości i podatków. Sylwetki zawodowe wykładowców znajdują się na stronie internetowej www.skwp.krakow.pl .

Koszt kursu:

Koszt kursu: 800 zł - cena zawiera materiały szkoleniowe przygotowane przez wykładowców, numer specjalny miesięcznika „Rachunkowość” oraz poczęstunek.

Zapłaty za szkolenie prosimy dokonywać na nasz rachunek bankowy:
Santander Bank Polska S.A. nr 34 1910 1048 4000 5885 1121 0001.

Przy zgłoszeniu online (przez guzik "ZAPISZ SIĘ") prosimy rodzaj grupy wpisać w polu "informacje dodatkowe".

KARTA ZGŁOSZENIOWA (.DOC)

KARTA ZGŁOSZENIOWA (.PDF)