Strona główna img Ogłoszenia img Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

2018-11-29, Kraków

BIURO  RACHUNKOWE „PROFESJA” SP. Z O.O

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)

Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

Mile widziany Certyfikat MF

Bardzo dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości

Bardzo dobra znajomość ustawy o podatku dochodowym i podatku VAT, mile widziana znajomość prawa pracy

Umiejętność znajdowania i zastosowania przepisów

Bardzo dobra znajomość programów księgowych ERP Optima, Płatnik

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS OfficeMS Excel)

Umiejętności analityczne i organizacyjne,

Komunikatywność, skrupulatność

Rzetelność i odpowiedzialność

Obowiązki:

Rozliczanie firm prowadzących księgi prawa handlowego

Rozliczanie firm prowadzących książkę przychodów i rozchodów, ryczałt

Obsługa kadr i płac

Wprowadzanie dokumentów do programu księgowego

Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym

Ewentualne inne zlecenia związane z obsługą bieżącą firm

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie

Stworzenie możliwości zarabiania dodatkowych pieniędzy

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,  po 3 miesięcznym okresie próbnym umowa na stałe lub

Rozliczenie poprzez FV VAT- Własna działalność gospodarcza lub możliwość jej założenia

Możliwość rozwoju zawodowego, kursy, szkolenia

Samodzielne stanowisko pracy, narzędzia do pracy

Pełną wyzwań pracę,

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-17.00

Zgłoszenia zawierające CV proszę kierować na adres e-mail: biurorachunkowe.profesja@interia.pl

W aplikacji prosimy zawrzec klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)