Strona główna img Aktualności img Zaproszenie na spotkanie Komisji do spraw Biur Rachunkowych

Zaproszenie na spotkanie Komisji do spraw Biur Rachunkowych

Szanowni Państwo
Właściciele i Księgowi Biur Rachunkowych


Komisja do spraw  Biur Rachunkowych działająca przy Krakowskim Okręgowym Oddziale Stowarzyszenia Księgowych pragnie serdecznie Państwa zaprosić na kolejne spotkanie, które odbędzie się dnia 27 listopada 2012 roku o godzinie 11.00 w siedzibie Oddziału Okręgowego SKwP w Krakowie przy ul. Kazimierza Wielkiego 19. 
Głównym celem Komisji jest chęć nawiązania kontaktów z Biurami Rachunkowymi działającymi na terenie województwa małopolskiego, aby w ten sposób wspomóc merytorycznie działania  realizowane przez Państwa Firmy, szczególnie w zakresie rachunkowości.
W związku z tym na kolejnym naszym spotkaniu chcemy zaproponować Państwu następujące tematy:

1. Podsumowanie spotkania z 29 maja 2012 r. inicjującego współpracę SKwP z Biurami Rachunkowymi oraz wymiana poglądów dotyczących bieżących problemów w tym deregulacji zawodu księgowego  w formie dyskusji uczestników.


2. Wystąpienie przedstawiciela Pierwszego Polskiego Domu  Brokerskiego Saga Brokers sp. z o.o. na temat istotnych, z punktu widzenia zabezpieczenia interesu Biur Rachunkowych, postanowień obowiązkowego ubezpieczenia OC w związku z wykonywaniem zawodu księgowego, w tym:


• prezentacja portalu internetowego Saga Brokers dedykowanego osobom wykonującym zawody księgowe,
• asysta brokerska w procesach likwidacji szkód.


3. Zasadnicze zmiany  w podatku VAT w 2013 roku (wstęp do zagadnienia) – prelekcja Pracownika Krakowskiego Urzędu Kontroli Skarbowej Pana Wojciecha Prawdzic-Lewandowskiego.

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności poprzez wysłanie drogą mailową na adres  terenowy@krakow.skwp.pl załączonego formularza zgłoszeniowego do dnia 22 listopada 2012 roku.
Ze względu na duże zainteresowanie tematyką zmian w ustawie o VAT informujemy, że będzie obowiązywać kolejność zgłoszeń.

Gorąco zachęcamy Państwa do przyjęcia  naszego zaproszenia na spotkanie oraz do współprac w ramach Grupy Dyskusyjnej - Komisji ds. Biur Rachunkowych.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

 

Zwyrazami szacunku

           Urszula Prochwicz

       Przewodnicząca
          Komisji ds. Biur Rachunkowych

© 2019 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Okręgowy w Krakowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO