Strona główna img Aktualności img Regionalne Spotkanie Przedstawicieli Jednostek Organizacyjnych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Regionalne Spotkanie Przedstawicieli Jednostek Organizacyjnych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

W dniach 21-22 listopada 2016 r. w Krakowie odbyło się czwarte i ostatnie już  Regionalne Spotkanie Przedstawicieli Jednostek Organizacyjnych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

W spotkaniu wzięło udział 27 przedstawicieli z siedmiu oddziałów okręgowych SKwP z: Częstochowy, Katowic, Kielc, Opola, Rzeszowa, Bielsko-Białej i Krakowa (gospodarze – 10 osób). W spotkaniu z ramienia Zarządu Głównego SKwP uczestniczył Prezes Franciszek Wala i Sekretarz Ryszard Gorycki oraz Dyrektor Biura ZG Jolanta Roszczyk, którzy poruszali najistotniejsze zagadnienia stojące aktualnie przed naszą Organizacją.   Głównym tematem dyskusji były sprawy członkowskie, ich rola i aktywność. Wszyscy zgodzili się, że uaktywnienie zwykłych członków i wszelkie i różnorodne próby ich mobilizacji – to podstawowe zadanie dla naszego Stowarzyszenia. Spotkanie choć zaplanowane na listopad odbywało się jednak przy bardzo ładnej i ciepłej pogodzie, co sprawiło, że zarówno obrady jak i integracyjny krakowski program były dobrze przyjęte przez obecnych. W trakcie pobytu w Krakowie uczestnikom udało się m.in. zwiedzić: Podziemia Rynku, Drogę Królewską i byłą żydowską dzielnicę Kazimierz oraz zobaczyć mini spektakl „Improwizacje na temat zawodu księgowego”  w wykonaniu grupy  artystycznej So Close z Krakowa.

© 2019 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Okręgowy w Krakowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO