OPŁATEK

Z A P R O S Z E N I E

                                 

Z największą przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Członków Stowarzyszenia Księgowych w Polsce zrzeszonych w Oddziale Okręgowym w Krakowie na tradycyjne, uroczyste spotkanie opłatkowe Księgowych, które uświetni swoją obecnością Ksiądz Leszek Garstka, Proboszcz Parafii Św. Szczepana w Krakowie.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 17 grudnia 2015 roku o godz. 16.00 w siedzibie Oddziału Okręgowego w Krakowie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce,  przy ulicy Kazimierza Wielkiego 19 w Krakowie.

Na spotkaniu chcielibyśmy porozmawiać o najistotniejszych wydarzeniach kończącego się roku i powspominać najmilsze w nim chwile.

Żywię wielką nadzieję, że spotykając się w tym dniu będziemy mogli nie tylko uczestniczyć w pięknej, polskiej „Bożonarodzeniowej” tradycji, ale także przy poczęstunku porozmawiać o naszych wspólnych sprawach.

 

 

 

Prezes Zarządu Oddziału Okręgowego

Prof. dr hab. Bronisław Micherda

 

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o zgłoszenie swojego udziału w opłatku do 11.12.2015 r. telefonicznie 126333521 lub e-mail: sekretariat@krakow.skwp.pl

© 2019 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Okręgowy w Krakowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO