Strona główna img Aktualności img Najlepsze Urzędy Skarbowe Małopolski

Najlepsze Urzędy Skarbowe Małopolski

Najlepsze Urzędy Skarbowe Małopolski

 

W dniu 5 czerwca odbyło się uroczyste spotkanie Loży Małopolskiej Business Centre Club z udziałem Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Krakowie Tadeusza Gibasa i wszystkich naczelników małopolskich Urzędów Skarbowych, podczas którego Kanclerz Loży Marek Piwowarczyk wręczył dyplomy honorowe Naczelnikom trzech wyróżnionych Urzędów:

  • Urząd Skarbowy w Miechowie,
  • Urząd Skarbowy w Proszowicach
  • Małopolski Urząd Skarbowy w Krakowie.

 w konkursie „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”.

Celem konkursu organizowanego od 16 lat przez BCC przy współpracy z Ministerstwem Finansów jest tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami, zachęcanie przedsiębiorców do rzetelnego i terminowego rozliczania się z podatków a także tworzenie atmosfery wzajemnej życzliwości i akceptacji poprzez lepsze poznanie praw i  obowiązków obu stron oraz uwarunkowań, które towarzyszą działalności urzędów i  przedsiębiorstw.

Tytuł „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” jest wyróżnieniem od przedsiębiorców dla urzędów skarbowych i ich pracowników. Konkurs, na podstawie ankiet wypełnianych przez przedsiębiorców, wyłania najlepiej funkcjonujące ich zdaniem  urzędy skarbowe.

 

 

Wyróżnienie dla Prezesa Zarządu O/O SKwP w Krakowie

 

W dniu 15 maja w trakcie spotkania członków Loży Małopolskiej Business Centre Club z odbyła się miła uroczystość wręczenia dyplomu Członka Honorowego BCC dr Łukaszowi Górce, Prezesowi Zarządu Oddziału Okręgowego w Krakowie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Aktu wręczenia dokonał obecny na spotkaniu Prezes BCC Marek Goliszewski.

Przyznane wyróżnienie jest najlepszym potwierdzeniem bliskiej współpracy w naszym regionie Stowarzyszenia Księgowych z BCC.

 

© 2019 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Okręgowy w Krakowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO