Strona główna img Aktualności img Konkurs Księgowi Przyszłości rozpoczęty

Konkurs Księgowi Przyszłości rozpoczęty

Konkurs Księgowi Przyszłości rozpoczęty

4 kwietnia rozpoczął się I etap konkursu Księgowi Przyszłości. Test kwalifikacyjny jest dostępny na portalu ksiegowiprzyszlosci.pl i można go wypełniać do 13 kwietnia. Do tego dnia możliwa jest też rejestracja drużyn do konkursu. Zapraszamy do udziału!

Konkurs ma charakter drużynowy i obywa się w trzech kategoriach wiekowych – dla zawodowych księgowych, studentów uczelni ekonomicznych oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Konkurs odbywał się będzie online poprzez platformę dostępną na portalu ksiegowiprzyszlosci.pl, zgodnie z harmonogramem:

 

  • I etap i rejestracja do konkursu – do 13 kwietnia
  • II etap – 15 – 24 kwietnia
  • III etap – 26 kwietnia – 4 maja (drużyny zawodowe i studenckie)
  • Półfinał – 6 – 20 maja
  • 9 czerwca 2016 – finał i gala finałowa, Warszawa (drużyny zawodowe i studenckie)

 

Nagrodami głównymi w kategoriach zawodowej i studenckiej są vouchery na wakacje marzeń o wartości odpowiednio 30 i 15 tysięcy złotych. Laureaci konkursu będą mogli także poszerzyć swoją wiedzę dzięki bonom szkoleniowym od SKwP oraz publikacjom ufundowanym przez wydawnictwo Rachunkowość. Wszyscy finaliści otrzymają również nowoczesne gadżety elektroniczne, które będą pomocą w pracy księgowego.

 

W konkursie mogą brać udział znawcy rachunkowości z całej Polski. Aby dać możliwość wykazania się drużynom z każdego regionu kraju, w konkursie obowiązuje parytet regionalny – do kolejnych etapów konkursu przechodzi określona ilość drużyn z każdego okręgu.

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zebrać trzyosobową drużynę, dokonać rejestracji na stronie http://www.new.ksiegowiprzyszlosci.pl/konkurs i w wymaganym terminie wypełnić test kwalifikacyjny online.

Organizatorami konkursu są Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz Soneta sp. z o.o., producent systemu enova365, a jego celem jest promocja wizerunku nowoczesnego księgowego jako kluczowego doradcy przedsiębiorcy, który potrafi być twórczy i nieustannie poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności.

Patronat nad wydarzeniem objęło Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, a patronatu medialnego udzieliło Centrum Prasowe PAP, magazyny Rachunkowość, Świat Księgowych i Finanse & Controlling oraz portale PIT.pl, Infor, Kariera w Finansach, ERP-view oraz dlastudenta.pl.  

 

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu konkursu, regulamin konkursu i nagród są dostępne na portalu www.ksiegowiprzyszlosci.pl

 

 

© 2019 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Okręgowy w Krakowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO