Strona główna img Aktualności img Konferencja dla Szefów Firm i Instytucji – Członków Wspierających SKwP

Konferencja dla Szefów Firm i Instytucji – Członków Wspierających SKwP

Zgodnie z wieloletnią tradycją w dniu 14.11.2017 r. w siedzibie Oddziału Okręgowego w Krakowie odbyła się Konferencja dla Szefów Firm i Instytucji  – Członków Wspierających SKwP. Konferencja zorganizowana była przy współpracy z Małopolską Lożą BCC i Oddziałałem PTE w Krakowie.

Jak co roku konferencja dedykowana była prezesom i dyrektorom oraz głównym księgowym z firm i instytucji blisko współpracującym ze Stowarzyszeniem księgowych w Polsce blisko współpracującym Członkom Wspierającym SKwP, a głównym jej celem było przedstawienie i przybliżenie organom zarządzającym ważnych zagadnień z zakresu finansów i rachunkowości.

Konferencję otworzył Włodzimierz Lurka Skarbnik Zarządu Oddziału Okręgowego SKwP oraz Marek Piwowarczyk Kanclerz Małopolskiej Loży BCC.

Konferencja podzielona była na 2 aspekty tematyczne. Pierwszy aspekt dotyczył kreowania innowacyjności w Unii Europejskiej i w Polsce, a referat wprowadzający wygłosił prof. dr hab. Andrzej Prusek z Katedry Polityki Ekonomicznej i Programowania Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie  i prezes Zarządu PTE O/Kraków

Drugi aspekt dotyczył kontroli biznesowej w przedsiębiorstwach, a referat wprowadzający wygłosiła Agnieszka Kozak  wykładowca rachunkowości i biegły rewident dysponujący dużą wiedzą i doświadczeniem  z obszarów finansowych, sprzedaży, zarządzania zasobami i analiz.

 

Po zakończeniu części merytorycznej konferencji uczestnicy zaproszeni zostali na poczęstunek i rozmowy w kuluarach. W tej ciekawej tematycznie konferencji wzięło udział ponad 50 osób.


© 2019 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Okręgowy w Krakowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO