Strona główna img Aktualności img Konferencja dla Szefów Firm – Członków Wspierających SKwP

Konferencja dla Szefów Firm – Członków Wspierających SKwP

W dniu 24 listopada 2015 r. w siedzibie Oddziału Okręgowego SKwP w Krakowie

odbyła się Konferencja dla Szefów Firm – Członków Wspierających SKwP

organizowana przy współpracy z Małopolską Lożą BCC

 

 

Konferencja zorganizowana była w ramach działalności statutowej Oddziału Okręgowego SKwP w Krakowie - skierowanej specjalnie dla Członków Wspierających SKwP. Celem konferencji było przedstawienie i przybliżenie członkom organów zarządzających  ważnych i aktualnych zagadnień z zakresu obsługi podatnika przez Administrację Podatkową oraz możliwości pozyskiwania środków z UE na rozwój przedsiębiorstwa z nowej perspektywy dofinansowania.

Konferencję prowadził dr Łukasz Górka  wiceprezes Zarządu Oddziału Okręgowego w Krakowie.

Referat pt. „Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości w ramach „Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa  Małopolskiego 2014-2020” wygłosił Rafał Solecki, dyrektor Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości w Krakowie.

Drugi referat, pod nieobecność Dyrektora  Izby Skarbowej w Krakowie Tomasza Sokolnickiego, wygłosił Wicedyrektor Jarosław Gorczyca nt. „Nowe usługi Administracji Podatkowej – centrum obsługi i asystent podatnika oraz reforma wyspecjalizowanych urzędów skarbowych i Krajowej Informacji Podatkowej” - pod hasłem „Pomagamy płacić podatki dla dobra wspólnego".

Konferencja okazała się wielkim sukcesem zarówno pod względem organizacyjnym jak i tematycznym. Zagadnienia poruszone na konferencji spotkały się z żywą reakcją ponad 60 uczestników i stały się okazją do wymiany doświadczeń w tej ważnych dla naszego środowiska i społeczeństwa dziedzin.

W konferencji uczestniczyli szefowie wielu firm i instytucji, ich główni księgowi oraz działacze SKwP. Swoją obecnością na konferencji zaszczyli nas szefowie naczelnych władz SKwP - Franciszek Wala, Prezes Zarządu Głównego i Andrzej Mucha ,Przewodniczący Głównego Sądu Koleżeńskiego.


© 2019 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Okręgowy w Krakowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO