Strona główna img Aktualności img Informacje o terminach egzaminów certyfikowanych.

Informacje o terminach egzaminów certyfikowanych.

Decyzją Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej O.O. SKwP w Krakowie ustalono  terminy kolejnych egzaminów certyfikowanych

Wszystkie egzaminy odbędą się w siedzibie SkwP w Krakowie przy ulicy Kazimierza Wielkiego 19.

Terminy:

I stopień certyfikacji- po kursie Podstawy rachunkowości - egzamin w dniu 07-09-2013 o godzinie 9.00,

II stopień certyfikacji- po kursie Specjalista ds. rachunkowości - egzamin w dniu 21-09-2013 o godzinie 11.30,

WSZYSTKIE EGZAMINY ODBYŁY SIĘ ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM, O KOLEJNYCH TERMINACH BĘDZIEMY INFORMOWAĆ W PÓŹNIEJSZYM TERMINIE.

Wszystkie osoby, które ukończyły odpowiedni kurs i spełniają wymogi certyfikacji a chciały by podejść do któregoś z egzaminów muszą zgłosić taką chęć wypełniając "Wniosek o przystąpienie do Egzaminu" i przesłanie go na adres szkolenia@skwp.krakow.pl .

DOTYCZY TYLKO OSÓB KTÓRE CHCĄ UCZESTNICZYĆ W EGZAMINIE POZA REGULARNYM TERMINEM PRZYPISANYM DO GRUPY SZKOLENIOWEJ - W TERMINACH POPRAWKOWYCH.

Wniosek o przystąpienie do Egzaminu

Zapraszamy!