Strona główna img Aktualności img Dzień Księgowego w Krynicy Zdrój

Dzień Księgowego w Krynicy Zdrój

 Integracyjne spotkanie

członków SKwP

Oddziału Terenowego w Krakowie

Wycieczka z okazji Dnia Księgowego

do Krynicy Zdrój w dniu 27.05.2017 r.


W dniu 27 maja 2017 SKwP O/Terenowy w Krakowie zorganizował dla swoich członków tradycyjne spotkanie integracyjne w Krynicy Górskiej.

Celem spotkania było zbliżenie pokoleniowe księgowych młodych zdobywających doświadczenie i doświadczonych już stażem zawodowym księgowych.

Wiedzę i istotne informacje wymienialiśmy w czasie  jazdy w autokarze a także w Pijalni Wód  w Krynicy przy kawie.

W spotkaniu uczestniczyły koleżanki z Oddziału w Krakowie, z Koła z Myślenic, Koła UKS, Klubu Młodych Księgowych oraz koleżanki i koledzy z Klubu Seniora SKwP.

Organizatorzy przygotowali dla nas wyjazd kolejką linową na Górę Parkową w Krynicy i mocny spacer turystyczny po Ogrodach Zmysłów w Muszynie. Widoki bujnej zieleni i zapach koszonej trawy to balsam dla duszy i ukojenie dla naszych zmęczonych przy komputerach oczu.

Spacery i opowieści żartobliwe, woda zdrojowa i lody to dobre lekarstwo na nasze stresujące życie. Tego nam było potrzeba.

Zauroczeni nie zauważyliśmy, że mimo zmęczenia byliśmy weseli i życzliwi nawzajem dla siebie. W serdecznej atmosferze i w sympatii dla innych wróciliśmy do Krakowa około godziny 20-tej.

Zachęcamy Wszystkich członków SKwP do dalszych miłych integracyjnych spotkań .  

 

 

 

                                                                                                          Organizatorzy

 

Oddział Terenowy SKwP w Krakowie:

Krystyna Krzyżak i Helena Szulc

 


© 2019 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Okręgowy w Krakowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO