Strona główna img Aktualności img Dla osób śledzących zmiany w rachunkowośći

Dla osób śledzących zmiany w rachunkowośći

Szanowni Państwo,

      Ze względu na wagę poruszanego tematu zwracamy się z gorącą prośbą o wypełnienie, a także rozpowszechnienie wśród swoich członków, jak również współpracowników, ankiety opracowanej przez Komitet Standardów Rachunkowości (KSR) działający przy Ministrze Finansów. KSR podjął decyzję o przeprowadzeniu kompleksowego przeglądu wydanych Krajowych Standardów Rachunkowości oraz stanowisk, aby uzyskać informacje o potrzebie wprowadzenia uproszczeń w ustawie o rachunkowości. Dla Komitetu ważna jest ocena zakresu uwzględnionych zagadnień w dotychczas opublikowanych standardach i stanowiskach pod kątem zmiany ich treści, sformułowanie nowych tematów oraz poznanie opinii praktyki na temat oczekiwanych zmian w przepisach ustawy o rachunkowości.

Ustawa o rachunkowości jest niezwykle istotnym aktem prawnym dla każdego księgowego, dlatego tak ważne jest, aby uzyskać jak najwięcej opinii o oczekiwanych zmianach i uproszczeniach. Udział w ankiecie jest dobrowolny, a wszystkie udzielone odpowiedzi będą szczegółowo analizowane.
Ankieta jest dostępna tutaj:  LINK 

© 2019 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Okręgowy w Krakowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO