Strona główna img Aktualności img 10. Bieg o Puchar Księgowego

10. Bieg o Puchar Księgowego

Szanowni Państwo,

w dniach 2-4 marca 2018 r. odbędzie się 10. Bieg o Puchar Księgowego, rozgrywany podczas 42. Biegu Piastów. Uprzejmie prosimy o rozpropagowanie go wśród swoich członków, pracowników i sympatyków i zachęcenie do udziału w tej imprezie. Długość dystansów jest bardzo zróżnicowana i każdy znajdzie coś dla siebie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy księgowych do rejestrowania się w 42. Biegu Piastów w kategorii "księgowy"!

Zmagania o Puchar Księgowego odbędą się podczas biegów głównych - dystanse są zróżnicowane i każdy znajdzie coś dla siebie:

30 km FT (techniką dowolną) – 2.03.2018 r.
50 km CT (techniką klasyczną) – 3.03.2018 r.
12 km CT – 4.03.2018 r.
25 km CT – 4.03.2018 r.

W przypadku złej pogody (braku śniegu) dystanse biegów, decyzją Organizatora, mogą zostać skrócone lub odwołane. Bieżące informacje dotyczące Biegu Piastów znajdują się na stronie internetowej Organizatora (www.bieg-piastow.pl).
Uczestnik Biegu Piastów, aby być klasyfikowany w biegu branżowym „księgowi” musi, rejestrując swój udział w 42. Biegu Piastów, zgłosić się jednocześnie w kategorii „księgowi”, oraz zgłosić ten fakt do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (SKwP) na maila biegpiastow@skwp.pl, zgodnie z regulaminem Biegu o Puchar Księgowego, który znajduje się na stronie www.skwp.pl oraz na stronie Organizatora.
Za sukcesy wszystkich uczestniczących w biegu księgowych tradycyjnie trzymamy kciuki!

W kategorii księgowi zarejestrowało się już 60 księgowych z kraju i zagranicy w 80 biegach. Zapraszamy!

Gdybyście mieli Państwo jakieś pytania lub uwagi - bardzo proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Małgorzata Szczepańska
-------------------------------
Małgorzata Szczepańska
rzecznik prasowy
Zarząd Główny
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce
tel. 22 583 49 41
kom. 662 040 041
www.skwp.pl

© 2019 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Okręgowy w Krakowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO