Strona główna img Terminy szkoleń i kursów img Rewolucyjne zmiany w podatku PIT-CIT na 2019 rok

Rewolucyjne zmiany w podatku PIT-CIT na 2019 rok

2019-01-14

Szkolenie

Rewolucyjne zmiany w podatku PIT-CIT na 2019 rok

Cel kursu, wymagania wstępne i organizacja procesu dydaktycznego

Celem kursu jest poszerzenie kwalifikacji zawodowych w zagadnieniach objętych tematyką kursu. Słuchaczami kursu  mogą być osoby posiadające  co najmniej wykształcenie średnie, uznające potrzebę ustawicznego doskonalenia zawodowego przez cały okres pracy zawodowej oraz rozumiejące istotę i znaczenie przestrzegania norm i zasad etycznych w pracy. Czas trwania kursu wynosi  8 godzin lekcyjnych.

Rozpoczęcie szkolenia godzina 9.00; ul. Kazimierza Wielkiego 19  Kraków.

Cena obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe,zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, serwis kawowy, lunch.

Treść szkolenia:

1. Zmiany w zasadach kwalifikacji kosztowej i rozliczeń samochodów osobowych wykorzystywanych w działalności gospodarczej.
  2. Preferencyjna - 5% stawka podatku dotycząca opodatkowania dochodów generowanych przez prawa własności intelektualnej (Innovation Box).
  3. Obniżona stawka CIT - 9% dla małych podatników.
  4. Klauzula Exit Tax - wprowadzenie opodatkowania z niezrealizowanych zysków.
  5. Zasady rozliczania dochodów z wirtualnych walut.
  6. Zmiany w tzw. uldze mieszkaniowej.
  7. Pozostałe zmiany.
  8. Przegląd najnowszego orzecznictwa sądowego i interpretacji podatkowych.
  9. Pytania uczestników.

Proces kształcenia na szkoleniu oparty jest o zajęcia wykładowo-seminaryjne z ćwiczeniami praktycznymi, (studia przypadków, ich analiza, angażowanie uczestników do wymiany spostrzeżeń i wniosków), stosowanie nowatorskich metod i technik nauczania, skoncentrowanych na kształtowaniu praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów oraz naukę własną słuchacza.

Formą zaliczenia kursu jest obecność na zajęciach szkoleniowych. Po zaliczeniu kursu słuchacz otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu na podstawie paragrafu 18 ust. 2 rozporządzenia MEN z dnia 18 sierpnia 2017 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632).

Wykładowcą na kursie jest Pan Witold Furman - wieloletni wykładowca SKwP. Sylwetki zawodowe wykładowców znajdują się na stronie internetowej www.skwp.krakow.pl

Zgłoszenie na szkolenie dokonuje się wyłącznie drogą elektroniczną, poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu guzika "Zapisz się".

Jeśli płatnikiem jest Firma ( w części lub w całości) - należy przesłać do nas oświadczenie.

fax.  12  633 35 21