Strona główna img Terminy szkoleń i kursów img Promocja i reklama firmy w ujęciu bilansowym i podatkowym

Promocja i reklama firmy w ujęciu bilansowym i podatkowym

2017-04-26
śr

Szkolenie: „Promocja i reklama firmy w ujęciu bilansowym i podatkowym”

Cel kursu, wymagania wstępne i organizacja procesu dydaktycznego.

Celem kursu jest poszerzenie kwalifikacji zawodowych w zagadnieniach objętych tematyką kursu. Słuchaczami kursu mogą być osoby posiadające co najmniej wykształcenie średnie, uznające potrzebę ustawicznego doskonalenia zawodowego przez cały okres pracy zawodowej oraz rozumiejące istotę i znaczenie przestrzegania norm i zasad etycznych w pracy. Czas trwania kursu wynosi 7 godzin lekcyjnych plus 1 godzina na konsultacje indywidualne ze słuchaczami kursu.

Miejsce przeprowadzenia kursu: ul. Kazimierza Wielkiego 19, godzina rozpoczęcia 9.00.

1. Konkursy - udokumentowanie przeprowadzenia - przykładowy wzór regulaminu konkursowego.

2. Akcje marketingowe nie będące konkursem.

3. Konkurs dla pracowników.

4. Sprzedaż premiowa w zakresie towarów i usług (przykładowy regulamin).

5. Opodatkowanie wydania nagród - podatek dochodowy, podatek VAT.

6. Sponsoring.

7. Rabaty, upusty, bonifikaty, skonto.

8. Spotkania (imprezy) świąteczne podsumowujące rok.

9. Nagrody otrzymywane w ramach akcji „loteria paragonowa”.

10. Towary otrzymywane jako gratisy.

Proces kształcenia na szkoleniu oparty jest o: zajęcia wykładowo-seminaryjne z ćwiczeniami praktycznymi, (studia przypadków i ich analiza, angażowanie uczestników do wymiany spostrzeżeń i wniosków), stosowanie nowatorskich metod i technik nauczania, skoncentrowanych na kształtowaniu praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów oraz naukę własną słuchacza.

• doskonaleniu posiadanej wiedzy i umiejętności zawodowych
  • wykonywanie pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej
  • przewidywaniu skutków i ponoszeniu odpowiedzialności za podjęte działania

Formą zaliczenia kursu jest obecność na zajęciach szkoleniowych. Po zaliczeniu kursu słuchacz otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie ze wzorem zamieszczonym w załączniku nr 5 do Rozporządzenia MEN z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Nr 34 z póź. zm.)

Wykładowcą na kursie jest - Pani Ilona Bienias - biegły rewident, wieloletni wykładowca SKwP.

Sylwetki zawodowe wykładowców znajdują się na stronie internetowej www.skwp.krakow.pl

W trakcie szkolenia przerwa kawowa oraz lunch.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

fax.  12  633 35 21