Podatek VAT 2017

2017-04-06
czw

Szkolenie:

„Podatek VAT 2017” -Praktyczne stosowanie zmian wprowadzonych od 1 stycznia 2017 roku: faktury, bieżące problemy.

Cel kursu, wymagania wstępne i organizacja procesu dydaktycznego.

Celem kursu jest poszerzenie kwalifikacji zawodowych w zagadnieniach objętych tematyką kursu. Słuchaczami kursu mogą być osoby posiadające co najmniej wykształcenie średnie, uznające potrzebę ustawicznego doskonalenia zawodowego przez cały okres pracy zawodowej oraz rozumiejące istotę i znaczenie przestrzegania norm i zasad etycznych w pracy. Czas trwania kursu wynosi 7 godzin lekcyjnych plus 1 godzina na konsultacje indywidualne ze słuchaczami kursu.

Miejsce przeprowadzenia kursu: ul. Kazimierza Wielkiego 19, godzina rozpoczęcia 9.00.

1. Wybrane zagadnienia dotyczące wprowadzonych zmian - na przykładach, przy zastosowaniu najnowszych interpretacji i objaśnień przedstawianych przez Ministerstwo Finansów.

2. Faktury VAT w 2017 roku.

3. Wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów.

4. Import usług w 2017 roku.

5. Stawki VAT na roboty dotyczące budownictwa mieszkaniowego - kiedy 8% a kiedy 23% - przegląd interpretacji podatkowych wydanych w tym zakresie.

Proces kształcenia na szkoleniu oparty jest o: zajęcia wykładowo-seminaryjne z ćwiczeniami praktycznymi, (studia przypadków i ich analiza, angażowanie uczestników do wymiany spostrzeżeń i wniosków), stosowanie nowatorskich metod i technik nauczania, skoncentrowanych na kształtowaniu praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów oraz naukę własną słuchacza.

• doskonaleniu posiadanej wiedzy i umiejętności zawodowych
  • wykonywanie pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej
  • przewidywaniu skutków i ponoszeniu odpowiedzialności za podjęte działania

Formą zaliczenia kursu jest obecność na zajęciach szkoleniowych. Po zaliczeniu kursu słuchacz otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie ze wzorem zamieszczonym w załączniku nr 5 do Rozporządzenia MEN z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Nr 34 z póź. zm.)

Wykładowcą na kursie jest - długoletni wykładowca SKwP, specjalista od podatku VAT. R.M.

Sylwetki zawodowe wykładowców znajdują się na stronie internetowej www.skwp.krakow.pl

W trakcie szkolenia przerwa kawowa oraz lunch.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY  !!!

fax.  12  633 35 21