Strona główna img Terminy szkoleń i kursów img Jednolity Plik Kontrolny - uwarunkowania prawne, księgowe oraz informatyczne

Jednolity Plik Kontrolny - uwarunkowania prawne, księgowe oraz informatyczne

2016-11-21
pon
brak miejsc

Szkolenie:

”Jednolity Plik Kontrolny - uwarunkowania prawne, księgowe oraz informatyczne”

Cel kursu, wymagania wstępne i organizacja procesu dydaktycznego.

Cel kursu, wymagania wstępne i organizacja procesu dydaktycznego:Celem kursu jest poszerzenie kwalifikacji zawodowych w zagadnieniach objętych tematyką kursu. Słuchaczami kursu mogą być osoby posiadające co najmniej wykształcenie średnie, uznające potrzebę ustawicznego doskonalenia zawodowego przez cały okres pracy zawodowej oraz rozumiejące istotę i znaczenie przestrzegania norm i zasad etycznych w pracy.

Czas trwania kursu wynosi 7 godzin lekcyjnych plus 1 godzina na konsultacje indywidualne ze słuchaczami kursu.

Rozpoczęcie o godzinie 9.00.

Treść szkolenia:

Jednolity Plik Kontrolny - uwarunkowania prawne, księgowe oraz informatyczne:

1. Istota jednolitego pliku kontrolnego.

2. Terminy wdrożenia oraz zakres podmiotowy zastosowania jednolitego pliku  kontrolnego.

3. Struktura logiczna jednolitego pliku kontrolnego.

4. Zasady, terminy przekazywania oraz korekta przesyłania jednolitego pliku kontrolnego.

5. Sankcje za nieprzedłożenie jednolitego pliku kontrolnego.

Proces kształcenia na szkoleniu oparty jest o zajęcia wykładowo-seminaryjne z ćwiczeniami praktycznymi, (studia przypadków, ich analiza, angażowanie uczestników do wymiany spostrzeżeń i wniosków), stosowanie nowatorskich metod i technik nauczania, skoncentrowanych na kształtowaniu praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów oraz naukę własną słuchacza.

Formą zaliczenia kursu jest obecność na zajęciach szkoleniowych. Po zaliczeniu kursu słuchacz otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie ze wzorem zamieszczonym w załączniku nr 5 do Rozporządzenia MEN z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Nr 34 z póź. zm.)

Wykładowcą na kursie jest dr Witold Furman - doradca podatkowy, adiunkt w Katedrze Rachunkowości Finansowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, właściciel kancelarii podatkowej, wykładowca SKwP o/Podkarpacki w Rzeszowie.

Nazwisko osoby wykładającej na tym kursie jest dostępne - dla Kandydatów na kurs -w Dziale Szkolenia pod telefonem SKwP O.O. Kraków wew. 106, 107, 108, 112.

W trakcie szkolenia przerwa kawowa oraz lunch.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY  !!!

brak miejsc