Strona główna img Terminy szkoleń i kursów img CIT 2017 - Najnowsze zmiany oraz aktualne problemy praktyczne

CIT 2017 - Najnowsze zmiany oraz aktualne problemy praktyczne

2017-03-21
wt

Szkolenie: ”CIT 2017 - Najnowsze zmiany oraz aktualne problemy praktyczne”

Cel kursu, wymagania wstępne i organizacja procesu dydaktycznego.

Celem kursu jest poszerzenie kwalifikacji zawodowych w zagadnieniach objętych tematyką kursu. Słuchaczami kursu mogą być osoby posiadające co najmniej wykształcenie średnie, uznające potrzebę ustawicznego doskonalenia zawodowego przez cały okres pracy zawodowej oraz rozumiejące istotę i znaczenie przestrzegania norm i zasad etycznych w pracy. Czas trwania kursu wynosi 7 godzin lekcyjnych plus 1 godzina na konsultacje indywidualne ze słuchaczami kursu.

Miejsce przeprowadzenia kursu: ul. Kazimierza Wielkiego 19, godzina rozpoczęcia 9.00.

1. Przegląd zmian w CIT obowiązujących od 2017 roku

2. Nowe zasady korygowania przychodów i kosztów podatkowych

3. Przychody podatkowe - omówienie regulacji podatkowych oraz najnowszego orzecznictwa i interpretacji organów podatkowych

4. Koszty podatkowe - omówienie regulacji podatkowych oraz najnowszego orzecznictwa i interpretacji organów podatkowych

5. Nowe obowiązki dokumentacyjne  w zakresie cen transferowych między podmiotami powiązanymi

6. Klauzula obejścia przepisów prawa

Proces kształcenia na szkoleniu oparty jest o: zajęcia wykładowo-seminaryjne z ćwiczeniami praktycznymi, (studia przypadków i ich analiza, angażowanie uczestników do wymiany spostrzeżeń i wniosków), stosowanie nowatorskich metod i technik nauczania, skoncentrowanych na kształtowaniu praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów oraz naukę własną słuchacza.

• doskonaleniu posiadanej wiedzy i umiejętności zawodowych
  • wykonywanie pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej
  • przewidywaniu skutków i ponoszeniu odpowiedzialności za podjęte działania

Formą zaliczenia kursu jest obecność na zajęciach szkoleniowych. Po zaliczeniu kursu słuchacz otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie ze wzorem zamieszczonym w załączniku nr 5 do Rozporządzenia MEN z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Nr 34 z póź. zm.)

Wykładowcą na kursie jest  Pan dr Witold Furman - doradca podatkowy, adiunkt w Katedrze Rachunkowości Finansowej UE w Krakowie, właściciel Kancelarii Podatkowej, wykładowca SKwP.

Sylwetki zawodowe wykładowców znajdują się na stronie internetowej www.skwp.krakow.pl

W trakcie szkolenia przerwa kawowa oraz lunch.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

fax.  12  633 35 21